PROMENY BYDLENI KOMPLEXNÍ SPRÁVA BYTOVÝCH DOMŮ ,,BYDLETE V POHODLÍ A STAROSTI NECHEJTE NA NÁS“

O NÁS

Naše společnost Proměny bydlení s.r.o. patří do skupiny Švamberk.com SE a založil ji v roce 2009 JUDr. Bohuslav Švamberk jako reakci na poptávku po správě nemovitostí malých bytových družstev, společenství vlastníků a občanských sdružení, čerstvě vzniklých po privatizaci od města Prostějova.

Posláním společnosti je poskytování komplexních služeb vlastníkům bytových domů
a oprostit je tak od všední problematiky správy a provozu domů. Naším společným cílem je Vaše spokojenost.

Dohromady tvoříme tým odborníků s mnohaletými zkušenostmi se správou bytových domů
a trvale zvyšujeme kvalitu poskytovaných služeb. O tom svědčí i ocenění CZECH MADE, jehož je společnost držitelem od roku 2017.

Proměny bydlení CZECH MADE 2019

V současné době spravujeme více než 30 bytových domů a jejich počet neustále narůstá. Díky spolupráci s ostatními společnostmi skupiny Švamberk.com SE jsme schopni kromě klasické správy nemovitostí zajistit i financování rekonstrukcí bytových domů včetně vyřízení dotací z národních i evropských programů, komplexní pojištění bytových domů i pojištění jednotlivých bytových jednotek a domácností s výraznými slevami, zprostředkování úvěrů a hypoték pro členy bytových družstev a společenství vlastníků, prodej bytových jednotek a členských podílů s kompletním zajištěním papírové agendy a komunikací s úřady.